Chcesz odkryć swój finansowy geniusz?

Poznać swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z lekkością?

Jesteś w stanie zarabiać pieniądze w oparciu o swoje naturalne predyspozycje. Już pora ułatwić sobie życie i znaleźć skuteczny sposób!

Dołącz do kursu online "Finansowy Geniusz"

Dzięki udziałowi w kursie...

Dowiesz się, jak znaleźć i wykorzystać swoje mocne strony. A wszystko to dzięki narzędziom, wiedzy, wsparciu i działaniu! Kurs przeprowadzi cię przez proces odkrycia siebie w nowym wymiarze oraz wdrożenia nowej wiedzy w życie.

Osiągniesz klarowność co do swoich naturalnych predyspozycji i talentów w zakresie zarabiania pieniędzy! 

Celem kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która daje poczucie pewności, świadomość swojego finansowego geniuszu oraz konkretną strategię działania. A wszystko po to, aby stworzyć pełne dobrobytu życie w sposób świadomy, a nie przypadkowy.

Jeśli chcesz zrozumieć, jak odnaleźć się w systemie zarabiania pieniędzy?

Jeśli chcesz poznać zasady wspinania się po kolejnych szczeblach?

Jeśli chcesz zbudować swoją indywidualną strategię na finansowy sukces?

Pamiętasz takie chwile?

Pamiętasz takie momenty w swoim życiu, gdy wszystko szło po grudzie? A pamiętasz takie chwile, gdy wszystko się układało?

Każdy z nas ma w sobie pewien geniusz finansowy. Kiedy to sobie uświadomisz i zaczniesz działać według niego, nagle okaże się, że pieniądze przychodzą łatwo i przyjemnie.

W kursie pracujemy na narzędziu The Millionaire Master Plan Test autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona, z którego już skorzystało setki tysięcy osób na całym świecie. 

Sztuką jest następnie wykorzystać wiedzę z testu, stworzyć plan działania i wdrożyć wytyczne. Dlatego kurs wykorzystuje narzędzie, ale także doświadczenie, mądrość i wiedzę finansową głównej mentorki programu i jej narzędzia dodatkowe. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Możesz działać sam/a, ale dołączając do kursu osiągniesz efekty finansowe szybciej, pewniej i skutecznie!

Co mówią o kursie jego absolwenci. Czy poleciłbyś kurs?

Oczywiście!

Oczywiście! Duża dawka solidnej wiedzy. Kurs zna odpowiedzi na każde pytanie, pomaga wyjść że swojej strefy komfortu i pokazuje szerszą perspektywę.

Tak!

Z kursu wyszłam z dużą dawką świadomości na temat finansów. Wiem ile chcę zarabiać, ile potrzebuję na życie, że muszę bardziej skrupulatnie planować czas i wszystko planować, a nie zwalać na to, że jakoś to będzie. To było moje odkrycie.

Cześć, nazywam się Dominika Nawrocka i jestem edukatorką finansową. Od lat wspieram rodziny w zakresie edukacji finansowej!

Z narzędzi autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona, tak jak setki tysięcy innych osób na świecie, które chcą maksymalnie wykorzystać swój potencjał i geniusz w drodze do bogactwam, ale...

Pamiętam, gdy wiele lat temu zrobiłam test i poznałam swój finansowy geniusz. Byłam zaskoczona, zdziwiona i wcale niepocieszona. Nie podobał mi się mój geniusz. Wolałam inny. Przez kolejne miesiące oswajałam się ze sobą w nowej odsłonie. Nie wiedziałam co zrobić z nowym potencjałem, jaki stanął mi na drodze. Nie miałam mentora, który wsparłby mnie w tym procesie.

Dzisiaj jestem mądrzejsza o własne doświadczenie, lata eksperymentowania, porażek i sukcesów. Każdego dnia korzystam z testu Rogera Hamiltona, żeby budować swoje skuteczne zespoły oraz rozwijać się finansowo i biznesowo. Nie byłabym sobą, gdybym nie chciała się z tobą tym wszystkim podzielić. Dlatego powstał ten kurs!  

Dzięki udziałowi w kursie dowiesz się, jak znaleźć i wykorzystać swoje mocne strony. A wszystko to dzięki narzędziom, wiedzy, wsparciu i działaniu! Moje osobiste doświadczenie w zakresie finansów, biznesu, doradztwa, mentoringu i prowadzenia szkoleń, przeprowadzą cię przez proces odkrycia siebie w nowym wymiarze oraz wdrożenia nowej wiedzy w życie.

Dostęp 24/7 do wiedzy na nowoczesnej platformie online

Już wiem!

Wiem ile chcę zarabiać, ile potrzebuję na życie, że muszę bardziej skrupulatnie planować czas i wszystko planować, a nie zwalać na to, że jakoś to będzie. 

Kurs jest świetny!

Kurs super:) Bardzo otwierający i jednocześnie wymagający. Po jego ukończeniu mam wręcz gonitwę myśli i pomysłów. Teraz czas aby to ogarnąć, zaplanować i działać! Działać! Nie ma na co czekać. Motywacja jest duża, także dziękuję”

W kursie online znajdziesz:

01.

NARZĘDZIA
  • W kursie znajdziesz wskazówki w języku polskim jak skorzystać z narzędzi autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona: Test Strategii Milionera i Latarnia Bogactwa.

02.

WYJAŚNIENIA
  • Wyjaśnienia, jak należy interpretować wyniki testu i jak wykorzystać swój naturalny potencjał finansowy w zakresie zarabiania pieniędzy.

Gwarancja sukcesu!

Jeśli wykorzystasz w życiu wiedzę z kursu osiągniesz swoje finansowe cele!

Sama praktyczna wiedza

100%

Sprawdzone metody

100%

100% skuteczności

100%

To jedyny na rynku kompleksowy i praktyczny kurs online na temat naturalnych finansowych talentów!

Zainwestuj w siebie!

Celem kursu jest systematyczna praca nad odkryciem, poznaniem i zrozumieniem swojego finansowego geniuszu. Poznanie mocnych stron, zapoznanie się z ich możliwościami w zakresie budowy finansowego prosperity. Konkretne wskazówki, mające na celu właściwe ukierunkowanie do wzrostu przychodów.

Twoja inwestycja

490 zł

  • Udział w kursie online do samodzielnej pracy
  • Dostęp do wiedzy online oraz narzędzi PDF i Excel
  • Nauka w dowolnym czasie i miejscu 24/7
  • Nieograniczony dostęp do platformy online

Oferta specjalna!

50% taniej > tylko 245 

Promocja trwa tylko 24 h!

00
dni
:
 
23
godzin
:
 
59
minut
:
 
58
sekund

Zajrzyj do nas za chwilę. Może trafisz znowu na promocję!

Polecam!

Kurs jest super, polecam naprawdę każdemu, bo myślę, że każdy czy każda znajdzie tu coś dla siebie, serio! :)

dziękuję!

Chciałabym podziękować za wszystko naprawdę, nie wiem czy było to widać, ale ja naprawdę jestem z siebie zadowolona, wychodzę bardziej pewna siebie i wiem czego chce.

Dołącz do kursu online "Finansowy Geniusz!

HAPPY Money SCHOOL

>