Zadbaj o well-being finansowy swoich pracowników!

Happy Money :) to cyfrowa szkoła dla twoich pracowników w zakresie finansów osobistych. Dzięki wiedzy, narzędziom i wsparciu, pracownicy odzyskują spokój finansowy, a ty ich zaangażowanie!

Czy wiesz, że 25% brytyjskich pracowników twierdzi, że problemy finansowe wpłynęły na ich zdolność do wykonywania pracy?

A jak jest w Polsce? Doświadczenia międzynarodowe pokazują, że stres i lęk finansowy odbijają się na produktywności pracowników, wydajności ich pracy, podejmowaniu decyzji, zdolności koncentracji i i absencji. 

Cześć,


jesteśmy Happy Money :) i pomagamy organizacjom wprowadzić ich pracowników w dobre finansowe samopoczucie!

Jesteśmy szkołą edukacji finansowej dla firm i ich pracowników. Oferujemy gotowe programy edukacyjne online i przygotowane specjalnie według potrzeb konkretnej organizacji. Nasze programy edukacji finansowej są sprawdzone i skuteczne. Dowodem są tysiące zadowolonych uczestników spotkań edukacyjnych w całej Polsce!

W naszym e-booku znajdziesz konkretne wskazówki dla pracodawców na temat dobrostanu finansowego pracowników!

Bezpłatny e-book na temat dobrobytu finansowego w organizacji skierowany jest do liderów i specjalistów HR w organizacjach różnej wielkości i we wszystkich sektorach. Oferuje paletę możliwości, które możesz rozważyć, począwszy od opracowania strategii finansowej aż do udoskonalenia tego, co już robisz.

Sprawdź nasz autorski program edukacji finansowej dla pracowników online!

Czy wiesz, że możesz uszczęśliwić swoich pracowników? Wystarczy, że wesprzesz ich w osiągnięciu dobrobytu
[well-beingu] finansowego dzięki edukacji!

>