O nas

Witaj w świecie szczęśliwych pracowników!

Witaj, nazywam się Dominika i jestem edukatorką finansową. Od lat wspieram kobiety w zakresie edukacji finansowej i ich rodziny. Wszystko po to, aby żyło nam się spokojniej, bezpieczniej, szczęśliwiej i dłużej. Robię to poprzez działania mojej organizacji edukacji finansowej dla kobiet „Kobieta i Pieniądze”.


Wielokrotnie spotykam się z sytuacjami, gdy na moich szkoleniach i warsztatach panie dzielą się swoimi obawami dotyczącymi pieniędzy. "Czy wystarczy? Czy ogarnę rachunki w miesiącu z pensji?" Chce się powiedzieć, że są same ze swoimi problemami. A przecież nie muszą. Jestem ja i moje edukatorki finansowe, masa wiedzy w internecie i książkach. Dlaczego zatem te problemy nie znikają?

Każdy z nas potrzebuje wiedzy, narzędzi, dobrego otoczenia, wewnętrznej i zewnętrznej motywacji oraz wsparcia absolutnie z każdej strony. Dlatego dzisiaj wyciągam do Ciebie rękę, drogi pracodawco. Połączmy siły i dajmy coś więcej od siebie naszym bliskim i dalszym znajomym, twoim pracownikom. Dajmy im możliwość zaznania spokoju i bezpieczeństwa finansowego. Pozwól, że pokażę Ci, jak to możemy zrobić!

Dominika Nawrocka
Założycielka HappyMoney 🙂
Digital School For Your Company and Happy Employees

HappyMoney :)

Jesteśmy szkołą edukacji finansowej dla firm i ich pracowników. Oferujemy gotowe programy edukacyjne online i przygotowane specjalnie według potrzeb konkretnej organizacji.

Gotowy program z zakresu well-beingu finansowego dla pracowników

Cyfrowy program edukacyjny z zakresu finansów osobistych do samodzielnej nauki. 

Gotowy i uniwersalny program edukacyjny online z zakresu finansów osobistych dla pracowników.

Zaprojektowane programy z zakresu well-beingu finansowego dla pracowników

Idealnie dopasowane rozwiązania edukacyjne do potrzeb konkretnej organizacji i jej pracowników.

Programy edukacji finansowej dla pracowników zaprojektowane w wyniku audytu, strategii i rekomendacji na potrzeby konkretnej organizacji. 

Cyfrowe produkty edukacyjne poszerzające wiedzę finansową

Specjalnie zaprojektowanie rozwiązania edukacyjne na potrzeby organizacji, które realizują swoje programy well-beingu finansowego.

Tworzymy kontent edukacyjny z zakresu finansów osobistych na potrzeby wewnętrznych programów z zakresu well-beingu finansowego dla organizacji.

>