live training

Co to jest well-being finansowy i dlaczego warto zapewnić go pracownikom?

Bezpłatne szkolenie online, które odbędzie się:

28 października 2021

15:00

Podczas bezpłatnego szkolenia online dowiesz się:

01
Co to jest Well-being finansowy?

Podczas szkolenia dowiesz się co oznacza w teorii i praktyce well-being finansowy w organizacji. Czy działania na rzecz dobrobytu finansowego muszą być kosztowne i wiązać się z awansami i podwyżkami?

02
Dlaczego well-being finansowy jest w interesie pracodawców?

Badania pokazują, że niski poziom dobrostanu finansowego pracowników wpływa na ich zdrowie w postaci złego samopoczucia psychicznego, wyższego poziomu stresu i lęku. To z kolei odbija się na produktywności, gorszej wydajności pracy, podejmowania decyzji, zmniejszonej zdolności koncentracji i i większej absencji. 

03
Działania z zakresu well-beingu finansowego do wdrożenia od zaraz

Działania, które firmy mogą podjąć, aby polepszyć dobrobyt finansowy swoich pracowników, są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników, w tym: od wielkości firmy i branży, profilu i potrzeb pracowników, rodzajów priorytetów i dostępnych zasobów, obecnego podejścia firmy do wspierania pracowników. Podczas szkolenia poznasz przykłady działań w zależności od etapu, na którym obecnie jest organizacja w zakresie well-beingu finansowego.

Dominika Nawrocka

prowadząca szkolenie

Wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet „Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące rodzin uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. Autorka dwóch książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN. Założycielka Happy Money, digital money school dla firm.

"Jak szacuje PWC ponad 58% pracowników mierzy się ze stresem finansowym.

Czy jest to wystarczający sygnał do tego, by działające w firmach programy well-beingowe poszerzyć właśnie o element związany z finansami osobistymi? Zachęcają do tego eksperci Światowego Forum Ekonomicznego. Zachęcam i ja. Szczególnie teraz, gdy sytuacja gospodarcza nie rozpieszcza." - Maja Gojtowska, ekspertka Employer branding | Candidate experience | Employee experience | Design thinking | Agile HR -> konsultant, trener.

Kto skorzysta najbardziej?

01.

Eksperci Employer Brandingu

02.

Eksperci Human Resources

03.

Kadra zarządzająca

Zarejestruj się i pobierz e-booka!

Skorzystaj podwójnie! Zarejestruj się, a w ciągu minuty otrzymasz bezpłatnie e-booka z rekomendacjami i wskazówkami, jak wdrożyć w organizacji well-being finansowy! 27 stron konkretnych rekomendacji, przykładów i sprawdzonych działań! Musisz to mieć!

Happy digital school for your company and happy employees

>