10 czerwca, 2024

Temat finansów często jest uważany za tabu, co prowadzi do unikania rozmów na ten temat. Jednak jako pracodawca masz wyjątkową możliwość, by zmienić ten stan rzeczy – możesz samodzielnie zainicjować rozmowy lub skorzystać z pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

Więcej

10 maja, 2024

Pracownik, przekraczając próg firmy, nie pozostawia swoich osobistych problemów za drzwiami, tak jak płaszcza na wieszaku. W jego głowie ciągle krążą myśli o kredytach, pożyczkach i innych zobowiązaniach, które podnoszą poziom stresu, wywierając negatywny wpływ na cały organizm.

Więcej

8 kwietnia, 2024

Benefity pracownicze pełnią kluczową rolę w zatrzymywaniu talentów i budowaniu lojalności wobec firmy. W obliczu rosnącej inflacji i zwiększających się kosztów życia, pracodawcy mogą się wyróżnić na rynku, oferując atrakcyjne pakiety benefitów pracowniczych. Skład takich pakietów może różnić się w zależności od wielu czynników, a decyzja o tym, jakie benefity zaoferować, leży w gestii pracodawcy.

Więcej

4 marca, 2024

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek pracy jest niezwykle konkurencyjny, zrozumienie czynników wpływających na satysfakcję z pracy stało się kluczowe dla sukcesu każdej organizacji. Badania przeprowadzone wśród Amerykanów ujawniają, że finanse i benefity odgrywają znaczącą rolę w zwiększaniu satysfakcji pracowników, co bezpośrednio przekłada się na wzrost produktywności i efektywności zespołów.

Więcej

3 lutego, 2024

Zastanawiasz się nad wyborem platformy finansowej dla pracowników w swojej firmie? To ważny krok, który pomoże usprawnić finanse i lepiej zarządzać budżetem. Aby uniknąć błędów, zastosuj trzy kluczowe zasady.

Więcej

28 stycznia, 2024

Analfabetyzm finansowy to problem, który wymaga uwagi i odpowiednich działań. Inwestując w edukację finansową swoich pracowników, nie tylko pomagasz im w życiu osobistym, ale także przyczyniasz się do lepszej kondycji Twojego biznesu. Jak niwelować skutki analfabetyzmu finansowego pracowników w swojej organizacji?

Więcej

1 grudnia, 2023

Zainwestuj już dzisiaj w dobrostan finansowy w swojej firmie, aby zwiększyć jej atrakcyjność jako pracodawcy. Taka inwestycja pozwoli ci zdobyć reputację stabilnej i bezpiecznej organizacji, co przyciągnie do ciebie więcej utalentowanych pracowników.

Więcej