Zostań trenerem finansowym Happy Money

Czy pasjonujesz się finansami osobistymi i chcesz dzielić się swoją wiedzą, pomagając innym osiągnąć stabilność i dobrostan finansowy?

Szkoła Trenerów Finansowych

Nasza szkoła oferuje autorski program nauczania, który został sprawdzony dzięki tysiącom rodzin, które zdecydowały się korzystać z wiedzy naszych trenerów i edukatorów finansowych. Dzisiaj to Ty możesz stać się Trenerem Finansów Osobistych i wspierać swoich klientów w rozwoju finansowym!

Praktyczna wiedza

W odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy program edukacyjny i narzędzia, które można wykorzystać w codziennym życiu od razu!

Atrakcyjna forma

Uczymy i pokazujemy, jak interesująco nauczać dorosłych w dobie edukacji zdalnej i mnóstwa codziennych obowiązków. Współczesny trener to coach i mentor, a nie nudny profesor.

Skuteczna nauka

Wiemy, jak wykorzystać świat cyfrowy i nowoczesne narzędzia online, aby ułatwić swoim studentom praktyczną i życiową edukację finansową w ich naturalnym środowisku. 

Kim jest Trener Finansowy?

  • Edukacja finansowa – Trener finansowy edukuje klientów na temat podstawowych kluczowych obszarów finansowych osobistych: zarabianie, zarządzanie, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy. Celem jest wyposażenie klientów w wiedzę i umiejętności potrzebne do podejmowania mądrych decyzji finansowych.
  • Coaching finansowy – Oprócz przekazywania wiedzy, trenerzy finansowi często pracują z klientami indywidualnie, pomagając im ustalić ich cele finansowe i opracować strategie ich realizacji. Coaching finansowy może również obejmować wsparcie w trudnych sytuacjach, takich jak konsolidacja długu czy planowanie zakupu domu.
  • Wsparcie w realizacji celów – Trener finansowy pomaga w monitorowaniu postępów klienta w kierunku jego celów finansowych i dostosowuje plany w miarę zmieniających się okoliczności życiowych klienta.
  • Motywacja i dyscyplina – Trener finansowy motywuje swoich klientów do trzymania się ustalonych planów i strategii. Wszystko po to, aby nabył i utrwalił nowe nawyki finansowe i pierwsze sukcesy motywowały go do dalszego rozwoju.

Sprawdzony program i metodologia

Zapraszam Cię do ekscytującego świata finansów osobistych. Chcemy, abyś pomógł nam wypełnić ogromną lukę w obszarze edukacji finansowej i dołączył do grona trenerów finansowych!

Dominika Nawrocka
Trenerka finansowa, założycielka Happy MoneyJeśli dzisiaj zajmujesz się już zawodowo finansami, to Szkoła Trenerów Finansowych będzie wspaniałym uzupełnieniem twoich kompetencji i uczyni cię jeszcze bardziej atrakcyjnym na rynku pracy.Jeśli czujesz powołanie w zakresie edukacji finansowej i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi, to Szkoła Trenerów Finansowych da ci odpowiednie przygotowanie i praktykę do samodzielnego działania.Jeśli dzisiaj nie masz nic wspólnego z finansami, działasz w zupełnie innej branży, ale czujesz, że Szkoła Trenerów Finansowych byłaby dla ciebie wspaniałym wyzwaniem. Świetnie! Dzięki szkole zyskasz na pewno dużo nowej wiedzy, rozwiniesz się osobiście i znajdziesz nową przestrzeń do rozwoju zawodowego.

Startujemy już wkrótce!

Zapisz się na listę oczekujących, aby jako pierwszy_a dowiedzieć się o szczegółach rekrutacji do Szkoły Trenerów Finansowych!

>