Zainwestuj w siebie!

Kursy online do samodzielnej nauki finansów osobistych.

Zarządzanie pieniędzmi

Kurs online "Budżet domowy"

Dzięki udziałowi w kursie nauczysz się efektywnie planować swój comiesięczny budżet domowy. Będziesz wiedzieć, jak posługiwać się Excelem i utrzymać dyscyplinę wydatkową. Opanujesz w końcu swoje finansowe sprawy!

Dzieci

Kurs online "Elementarz finansowy rodzica"

Dzięki udziałowi w kursie dowiesz się, jak prowadzić domową edukację finansową dzieci bez względu na wiek i poziom wiedzy rodzica. Poznasz sprawdzone w wielu rodzinach sposoby i metody na praktyczną i przyjemną edukację finansową dzieci prowadzoną przez rodziców.

TALENTY

Kurs online "Finansowy Geniusz"

Dzięki udziałowi w kursie dowiesz się, jak znaleźć i wykorzystać swoje mocne strony. A wszystko to dzięki narzędziom, wiedzy, wsparciu i działaniu! Kurs przeprowadzi cię przez proces odkrycia siebie w nowym wymiarze oraz wdrożenia nowej wiedzy w życie.

inwestowanie

Kurs online "Wstęp do inwestowania w instrumenty finansowe"

Dowiesz się wszystkiego co potrzeba na dobry początek inwestowania w instrumenty finansowe. Co potrzebujesz, aby lokować swoje pieniądze na rynku kapitałowym bez wychodzenia z domu.

inwestowanie

Kurs online "Wprowadzenie do kryptowalut"

Z kursu dowiesz się, na czym polega technologia blockchain, Bitcoin i jak można kupować kryptowaluty. Jeśli dzisiaj nie masz pojęcia na ten temat, to ten kurs jest dla ciebie. Poznasz kluczowe aspekty, dzięki którym będziesz mógł/a rozpocząć inwestowanie.

>