Konsultacje z trenerem finansowym!

Indywidualne spotkania online pracownika z wybranym trenerem finansowym, aby nauczyć się lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi. Usługa dostępna online dla pracowników na żądanie!


Włącz usługę i rozliczaj się za zrealizowane konsultacje!

Trenerzy finansowi

Tomasz Kamiński

Jestem inwestorem indywidualnym i trenerem inwestowania. Ukończyłem Podyplomowe Studium Polityki Monetarnej i Systemu Finansowego na Polskiej Akademii Nauk, podyplomowe studia z bankowości i finansów w SSGGW w Warszawie.

Pracowałem jako dziennikarz ekonomiczny m.in. w Wirtualnej Polsce (tematyka giełdy, funduszy inwestycyjnych, gospodarki) czy portalu polskieradio.pl (tematyka gospodarki), a także jako specjalista w obszarze papierów wartościowych i funduszy inwestycyjnych w Citi International. 

Zakres konsultacji:

Inwestowanie, instrumenty finansowe, akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne, rynek kapitałowy

Dominika Nawrocka

Jestem edukatorką i trenerką finansów osobistych, wiodącą ekspertką z zakresu finansów w Polsce, autorką książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych, przedsiębiorczynią i inwestorką. Ukończyłam studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zakres konsultacji:

Planowanie finansów osobistych, budżet domowy, oszczędzanie, zabezpieczenie finansowe krótko i długoterminowe

Małgorzata Owczarzak

Jestem profesjonalną inwestorką i pośredniczką nieruchomości RE/MAX oraz wykłodawczynią na kierunku Doradztwo i Obsługa Rynku Nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jestem także trenerką finansową i wieloletnią konsultantką budżetu domowego w ramach organizacji Kobieta i Pieniądze. Dzięki połączeniu tych dwóch obszarów pomagam lepiej finansowo przygotować się do inwestowania.

Zakres konsultacji:

Inwestowanie w nieruchomości, organizacja budżetu domowego, oszczędzanie, przygotowanie do inwestowania

Barbara Pestka - Grzybowska

Jestem edukatorką finansową, inwestorką indywidualną i absolwentką Szkoły Edukatorek Finansowych. Autorką bloga finansowego pn. "Matka a inwestuje" i publikacji "Poduszka finansowa. Zadbaj o finansowy spokój". Ukończyłam Akademię Pomorską w Słupsku, i jestem studentką studiów doktoranckich na Uniwersytecie Gdańskim.

Zakres konsultacji:

Organizacja budżetu domowego, oszczędzanie, długi, poduszka finansowa, wstęp do inwestowania

Indywidualne spotkania z trenerem, który pomoże zrozumieć skomplikowane kwestie finansowe, to bezcenne wsparcie dla pracownika!

Włącz usługę w swojej organizacji i rozliczaj się za zrealizowane konsultacje pracowników z trenerami!

>