Zainwestuj w dobrostan finansowy swoich pracowników!

Stres oraz lęk związane z finansami mają negatywny wpływ na produktywność pracowników, jakość ich pracy, proces podejmowania decyzji, zdolność do skupienia uwagi oraz poziom absencji. Jak więc możemy wspierać pracowników w zakresie ich dobrostanu finansowego?

Wellbeing finansowy pracowników

Wdrażanie inicjatyw mających na celu poprawę dobrobytu finansowego pracowników niekoniecznie wiąże się z wysokimi kosztami ani koniecznością udzielania awansów lub podwyżek. Głównie dotyczy to optymalizacji i zmian w istniejących już procesach np. benefitów i szkoleń.

Jesteśmy zespołem doświadczonych trenerów finansowych, praktyków oraz pasjonatów finansów osobistych. Posiadamy umiejętność przekazywania wiedzy o pieniądzach w sposób praktyczny i interesujący, aby każda osoba, niezależnie od wieku, wykształcenia, płci czy poziomu dochodów, mogła odkryć, jak efektywnie wdrożyć tę nową wiedzę w swoim życiu i podnieść jego jakość.


Dominika Nawrocka
Trenerka Finansowa Happy Money

Szkolenia online

Realizujemy szkolenia online dla pracowników wszystkich szczebli w organizacji dopasowując język i zakres tematyczny.

Autorski program

Posiadamy unikalną ekspertyzę z zakresu edukacji finansowej dorosłych. Realizujemy programy edukacyjne po polsku i angielsku.

Indywidualne konsultacje

Wspieramy pracowników indywidualnie podczas edukacyjnych konsultacji online. Wskazówki i rekomendacje do samodzielnego wykorzystania.

Korzyści dla pracodawcy

Lepsze samopoczucie

Poprawa ogólnego samopoczucia pracowników przez oferowanie kompleksowych i łatwych do wdrożenia rozwiązań edukacyjnych z zakresu zarządzania finansami.

Większa produktywność

Redukcja stresu u pracowników dzięki lepszemu zarządzaniu finansami, co przekłada się na zwiększenie ich produktywności.

Satysfakcja z pracy

Poprawa dobrostanu i satysfakcji z pracy dzięki nabyciu praktycznych kompetencji finansowych do wykorzystania w życiu pywatnym.

Wzmocnienie wizerunku

Wzmocnienie pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy dbającego o dobrostan finansowy swoich pracowników.

Brak dodatkowych kosztów

Ułatwienie dostępu do edukacji finansowej bez potrzeby inwestowania dodatkowego czasu i zasobów w rozwijanie wewnętrznych programów.

Kompleksowe rozwiązanie

Zapewnienie dostępu do spersonalizowanych ścieżek edukacyjnych, dopasowanych do różnych potrzeb i umiejętności pracowników.

Bezpłatna konsultacja online dla działu HR lub szkoleń

Umów się na bezpłatną konsultację online z ekspertem wellbeingu finansowego i dowiedz się, jakie są możliwości wsparcia pracowników w tym zakresie.

>