Porozmawiajmy o dobrostanie finansowym twoich pracowników!

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem od edukacji finansowej i wellbeingu finansowego. 

Ta rozmowa nic nie kosztuje i może przynieść tylko zysk!

Umów się na bezpłatną konsultację online z naszą ekspertką od edukacji finansowej i wellbeingu finansowego. Dowiedz się, co możesz zrobić, aby pracownicy w Twojej firmie byli szczęśliwsi!

Zrozumienie potrzeb

Podczas naszego spotkania skupimy się na zrozumieniu specyficznych potrzeb Twojej firmy oraz wyzwań finansowych, z jakimi mogą się mierzyć Twoi pracownicy. Dzięki temu będziemy mogli dostosować nasze podejście i zalecenia do unikalnej sytuacji w Twojej organizacji.

Dopasowanie rozwiązań

Gwarantujemy skrojone na miarę strategie, które pomogą zwiększyć finansową świadomość i kompetencje Twoich pracowników. Dowiesz się, jakie narzędzia i programy najlepiej wspierają rozwój osobisty i zawodowy zespołu, przyczyniając się do wzrostu ich satysfakcji z pracy i produktywności.

Długoterminowe korzyści

Inwestycja w dobrostan finansowy pracowników przynosi korzyści na wielu poziomach. Pracownicy, którzy czują się finansowo zabezpieczeni, są bardziej zaangażowani, lojalni i mniej narażeni na stres związany z pieniędzmi, co bezpośrednio wpływa na atmosferę i wyniki pracy w Twojej firmie.

Ekspertyza i wsparcie

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, którzy są na bieżąco z najnowszymi trendami i badaniami w dziedzinie finansów osobistych i dobrostanu. Z naszą pomocą możesz nie tylko odpowiedzieć na bieżące potrzeby, ale również przewidzieć przyszłe wyzwania.

Dominika Nawrocka, ekspertka edukacji finansowej i wellbeingu finansowego

Chętnie podpowiem Ci, jak zidentyfikować potrzeby finansowe Twoich pracowników i jak odpowiednio na nie zareagować jako pracodawca, nie wywołując przy tym rewolucji w organizacji.

Pracownicy głodni wiedzy

Pani Dominika przeprowadziła dla firmy Keller Polska fantastyczne szkolenie - webinar z zakresu budżetowania domowego. Spotkanie zgromadziło ponad 100 uczestników głodnych wiedzy, jak najlepiej zarządzać finansami, ile wydawać, jak oszczędzać, na co zwracać uwagę. Pani Dominika bardzo jasno pokazała techniki i sposoby, które pozwalają unikać pułapek finansowych. Polecam szkolenia Pani Dominiki jako świetną formę edukacji oraz benefitu dla pracowników.

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

HR Director NEE (North East Europe) KELLER Polska

"
>